Szkolenia AML i Compliance

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej. Prowadzimy i organizujemy szkolenia oraz konferencje dla firm zgodnie z ich potrzebami i branżą. Dostosowujemy program na życzenie klienta lub organizujemy szkolenie/konferencję w oparciu o przekazany przez firmę harmonogram. Oferta szkoleń jest elastyczna i na bierząco aktualizowana.

Szkolenia odbywają się w formie on-line lub stacjonarnej. Przy szkoleniach stacjonarnych odpowiadamy za miejsce, nocleg, catering oraz materiały.

Wyróżniamy się na rynku tym, że przy szkoleniach on-line dostarczamy uczestnikom komplet materiałów – nie wysyłamy ich w formie elektronicznej.

 

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia AML zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Szkolenia AML są prowadzone przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem i zapleczem wiedzy. Prowadzimy szkolenia nastawione na zarówno na przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Nasi szkoleniowcy odpowiedzią na każde zadane przez Was pytanie. 

Zapisz się i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów !

aml szkolenie lbe

Zapoznaj się z ofertą

lub

skontaktuj się z nami

Partnerzy:
eventis-og

Zaufali nam

Informacje organizacyjne

Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy internetowej. W trakcie szkolenia uczestnicy widzą i słyszą wykładowcę oraz mają możliwość zadania pytania poprzez uzycie mikrofonu lub za pośrednictwem czatu. Możliwy jest również kontakt z innymi uczestnikami szkolenia. Dzięki zastosowaniu interaktywnej tablicy uczestnicy szkoleń przez Internet widzą wyraźnie co wykładowca pisze na tablicy, pokazuje na ekranie oraz umożliwia uczestnikom rozwiązanie przygotowanych zadań.
Wymagane jest korzystanie z ich najaktualniejszych oficjalnych wersji, takich jak Google Chrome, Mozilla, Firefox, Safari oraz Opera.

Aby wziąć udział w szkoleniu niezbędny jest komputer, laptop, smartfon lub tablet z głośnikiem (mikrofonem – aby móc zabrać głos) oraz dostęp do Internetu. 

 

* Możliwość zindywidualizowania planu szkolenia do potrzeb danej grupy Instytucji Obowiązanej

** Możliwość uzgodnienia ceny indywidualnie w przypadku grupy Instytucji Obowiązanej