NAJEM

Świadczymy pośrednictwo w najmie i wynajmie nieruchomości – domów mieszkań, lokali usługowych, hal, magazynów oraz gruntów. Usługa jest oferowana w dwóch wariantach – najem lub najem z opieką, dzięki czemu Klient nie musi martwić się o regularne wpłaty, usterki, problemy z najemcą czy windykacją.

Świadczymy usługi pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości – domów mieszkań, lokali usługowych, hal, magazynów oraz gruntów. Aktywnie poszukujemy klientów jak i oferty sprzedażowe.

LBE GROUP

Prowadzimy prace remontowo – wykończeniowe domów, mieszkań i lokali “pod klucz”. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami z branży budowlanej oraz stolarskiej. 

Świadczymy opiekę techniczną nad nieruchomościami. Usuwany usterki, dokonujemy nagłych napraw. Usługa obejmuje m. in. takie usługi jak rozliczanie mediów, dorabianie kluczy, wizytacja kontrolna, nadzór w przeprowadzce, sprawy urzędowe, etc. Dzięki temu nasi Klienci nie musza martwić się o swoją nieruchomość na przykład w okresie najmu.

Doradzamy klientom biznesowym oraz indywidualnym. Prognozujemy rynku wzrostów i spadków cen, w szczególności pod kątem nabycia nieruchomości w celach inwestycyjnych. Prowadzimy pełne doradztwo w zakresie nieruchomości. Wyszukujemy dopasowane do potrzeb Klienta nieruchomości.

Świadczymy usługi pośrednictwa finansowego dla Klientów biznesowych oraz indywidualnych w zakresie uzyskania najlepszych produktów finansowych dopasowanych do potrzeb Klienta, tj. kredytów hipotecznych, konsumenckich czy inwestycyjnych. 

Przygotowujemy nieruchomości pod najem oraz sprzedaż. Prowadzimy pełną usługę ofertową: sesja, zdjęcia i nagrania, przygotowanie i prezentacja oferty na portalach, prezentacja nieruchomości stacjonarnie oraz on-line.

Prowadzimy kompleksową obsługę prawną spółek jak i klientów indywidualnych. Sporządzamy umowy najmu, dzierżawy oraz sprzedaży,  w tym umów przedwstępnych. Prowadzimy szkolenia m. in. z tzw. “Nowej ustawy deweloperskiej”. 

Prowadzimy negocjacje w imieniu Klienta warunków umów sprzedaży oraz najmu. Prowadzimy mediację przez mediatora sądowego w sprawach spornych w razie wystąpienia konfliktów i problemów związanych z nieruchomością.

POMOC PRAWNA

Prowadzimy kompleksową obsługę prawną spółek jak i klientów indywidualnych. Sporządzamy umowy najmu, dzierżawy oraz sprzedaży,  w tym umów przedwstępnych. Prowadzimy szkolenia m. in. z tzw. “Nowej ustawy deweloperskiej”. 

Kontrolujemy i egzekwujemy płatności z tytułu wynajmu nieruchomości oraz opłat administracyjnych 

AML

Przygotowujemy kompleksową procedurę wewnętrzną oraz analizę ryzyka pośrednikom nieruchomości będącymi Instytucją Obowiązaną. Pomagamy również we wdrożeniu wewnętrznej procedury w przedsiębiorstwie. 

Prowadzimy szkolenia dla firm i Klientów indywidualnych o tematyce:

  • “AML w nieruchomościach”
  • “Certyfikowany AML Officer”
  • “Specjalista ds. Beneficjenta Rzeczywistego”,
  • “Zwalczanie nadużyć w przedsiębiorstwie” i inne.

Pomagamy w ustaleniu Beneficjenta Rzeczywistego.

Zapoznaj się z Cennikiem

lub

skontaktuj się z nami

domiporta lbe
nieruchomości-online LBE